Białogard, Zachodniopomorskie Darmowe Ogłoszenia


Białogard, Zachodniopomorskie

zmień miasto

Zachodniopomorskie / Białogard / Dom i ogród / Ogród
<< Poprzednie ogłoszenie

Drzewa i Krzewy ozdobne - iglaki,róże,azalie, zywopłotowe, i wiele innych.

(Filice 32)
Drzewa i Krzewy ozdobne - iglaki,róże,azalie, zywopłotowe, i wiele innych. Drzewa i Krzewy ozdobne - iglaki,róże,azalie, zywopłotowe, i wiele innych.


Odpowiedz: ogrodymarzen.eu@wp.pl
Szkółka Drzew i Krzewów "Ogrody Marzeń" w Filicach k Działdowa oferuje ponad 100 gatunków i odmian drzew i krzewów ozdobnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Nasza szkółka jest prowadzona pod nadzorem Inspekcji Nasiennej co gwarantuje że krzewy są zdrowe i odporne na trudne warunki Warmii i Mazur. Prowadzimy sprzedaż detaliczna i hurtowa. Ilości hurtowe dowozimy na odległość do 50km. Podejmiemy współprace z Centrami Ogrodniczymi. Firm,ami zakładającymi ogrody, Architektami Terenów Zielonych oraz Urzędami Miast i Gmin. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie www.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl